Caravelair Antares 455 Mover Luifel Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2020 |
| Ledig kenteken gewicht | 977 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 640 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 268 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Eigenschappen van Caravan
De Caravelair Antares 455 is een fijne en praktisch ingedeelde caravan met een comfortabele uitstraling en volop leefruimte. Deze caravan is uitgerust met een Truma mover, een Unico Verona voortent en een Thule fietsendrager, wat zorgt voor extra gemak en comfort tijdens iedere vakantie. Het vaste bed biedt een prettige slaapplaats, terwijl de ruime rondzit voorin een gezellige plek creëert om samen te ontspannen.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Caravelair Antares 455
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.