Caravelair Alba Style 466 Family Mover Voortent 1e eigenaar Stapelbed
| 1ste toelating kenteken | 2022 |
| Ledig kenteken gewicht | 1047 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bedden | Vast bed, Stapelbed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 640 cm |
| Breedte (cm) | 231 cm |
| Hoogte (cm) | 270 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Highlights van deze Caravelair Alba Style 466 Family
Eigenschappen van Caravan
De Caravelair Alba Style 466 Family is een moderne en gezinsvriendelijke caravan met een praktische indeling en frisse uitstraling. Dankzij de mover is hij eenvoudig te verplaatsen en de caravan op zijn plek te zetten en met de voortent creëer je snel extra leefruimte op de camping. Via de handige garagedeur krijg je ook nog eens extra toegang tot de ruime opbergruimte onder het stapelbed, ideaal voor hogere spullen zoals fietsen of andere kampeeruitrusting. Een complete familiecaravan die comfort en gebruiksgemak perfect combineert.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Caravelair Alba Style 466 Family
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.