Bürstner Premio Plus 510 TK INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 2020 |
| Ledig kenteken gewicht | 1338 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 7 |
| Bedden | Stapelbed, Hefbed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 757 cm |
| Breedte (cm) | 233 cm |
| Hoogte (cm) | 276 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Bürstner Premio Plus 510 TK
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Bürstner Premio 510 TK is voorzien van een stapelbed en een hefbed wat de caravan uiteindelijk geschikt maakt voor 7 personen. Bürstner staat bekend om vele opbergruimtes en de betrouwbare, hoogwaardige afwerking en dat is bij dit model duidelijk terug te zien. Denk bijvoorbeeld aan het slimme hefbed, doormiddel van een knop kunt u het bed gemakkelijk naar beneden schuiven. Daarnaast heeft de caravan een stapelbed, het bed kan eenvoudig worden opgeklapt zodat er ruimte ontstaat voor het opbergen van grotere spullen. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Bürstner Premio Plus 510 TK
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.