Bürstner Premio 450 TS Mover Zakluifel Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2015 |
| Ledig kenteken gewicht | 935 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 671 cm |
| Breedte (cm) | 229 cm |
| Hoogte (cm) | 261 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Bürstner Premio 450 TS
Eigenschappen van Caravan
Deze caravan is compact en praktische, want deze Búrstner benut de ruimte optimaal. Dat kunt u zien aan het Frans bed aan de voorzijde met hieronder opbergruimte. Achterin bevindt zich de rondzit, wat de caravan geschikt maakt voor 4 personen. Voorzien van een Kronings mover, Thule zakluifel met voor -en zijwanden, voortent en een Enduro fietsendrager. Oftewel alles wat u nodig heeft voor uw reis.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Bürstner Premio 450 TS
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.