Bürstner Averso Fifty 500 TL Cassetteluifel Mover Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2009 |
| Ledig kenteken gewicht | 1180 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 731 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 261 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
De Bürstner Averso Fifty 500 TL combineert comfort, ruimte en een moderne uitstraling in een complete reiscaravan. Dankzij de comfortabele enkele bedden en gezellige zithoek geniet u van een ontspannen verblijf, waar de reis ook naartoe gaat. De caravan is uitgerust met een Thule cassetteluifel, voortent, Kronings mover en een praktische Thule fietsendrager, waardoor u van alle gemakken bent voorzien tijdens uw vakantie. De stijlvolle afwerking en complete uitrusting maken deze Bürstner een ideale keuze voor zorgeloze en comfortabele reizen.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Bürstner Averso Fifty 500 TL
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.