Hobby De Luxe 440 SF Mover Voortent Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2009 |
| Ledig kenteken gewicht | 1002 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 626 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 263 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Hobby De Luxe 440 SF
Eigenschappen van Caravan
De Hobby De Luxe 440 SF is een nette en comfortabele caravan met een praktische indeling. Uitgerust met een Enduro mover, fietsendragers voor en achter, een Ventura 250 voortent en een Isabella Eclipse voortentluifel. De caravan beschikt over een fijne indeling namelijk een treinzit achterin en een dwarsbed voorin.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby De Luxe 440 SF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.