Eriba Feeling 425 Cassetteluifel Mover
| 1ste toelating kenteken | 2017 |
| Ledig kenteken gewicht | 960 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 607 cm |
| Breedte (cm) | 217 cm |
| Hoogte (cm) | 224 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Eriba Feeling 425
Eigenschappen van Caravan
Deze mooie Eriba Feeling 425 combineert een slimme indeling met comfort. Voorzien van een Thule cassetteluifel met zijwanden, Go2 mover, Walker weekendluifel en een kantelbare Thule fietsendrager. De ideale caravan voor wie gemak en vrijheid wil combineren.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Feeling 425
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.