Bel Lichtenvoorde op 0544374310  Bel Zutphen op 0575200002 

< Alle resultaten Toon volledige voorraad

Stel hier uw vraag

Hoe bent u bij Wisselink terecht gekomen?

Op welke manier mogen wij uw vraag beantwoorden?

Eriba Troll 540 GT Silver Mover Luifel Eigen accu INCL STALLING

Enkele bedden, kingsize bed, dinette, Truma volautomaat mover, Thule cassetteluifel met LED-strip, accu voor eigen stroom, Thule kantelbare fietsendrager tot 50 kg, serviceluik, hordeur, boiler, lichtmetalen sportvelgen, GT pakket, off grid kamperen, Eriba Touring caravan.

Dit voertuig staat in Lichtenvoorde Mercatorstraat 19

€ 32.950,00
Momenteel kijkt 1 persoon naar dit voertuig
Bel 0544-374310
1ste toelating 2021
Laadvermogen 470 kg
Max. gewicht 1400 kg (eenvoudig te verlagen)
Aantal pers. 3
Bedden Enkele bedden
Slaaprichtingen Lengterichting
Zitgroepen Treinzit / Dinette

Deze schitterende Eriba Touring Troll 540 GT is het perfecte huis op wielen!

Van een afstand ziet u hem al aankomen met zijn glanzende, sportieve grijstinten – een eye-catcher op de camping: De Silver Edition! Deze grotere variant van het bekende Eriba-merk biedt luxe opties die u niet wilt missen.

Deze caravan is uitgerust met een Truma volautomatische mover, die het manoeuvreren een stuk eenvoudiger maakt. Daarnaast beschikt hij over een Thule kantelbare fietsendrager met een draagvermogen van maar liefst 50 kg, ideaal voor al uw fietsvakanties. De Thule cassetteluifel biedt u meer leefruimte en beschutting en met de accu voor eigen stroom heeft u de mogelijkheid voor eigen stroomvoorziening.

Binnenin gaat de sportiviteit verder. U ziet kenmerken van het GT pakket, zoals een steenslagplaat, afdekking voor de spoelbak met daarop een snijplank, prullenbakje in de deur, 2 leeslampjes en 2 opbergtasjes. Voorin vindt u de zithoek gestijld met grijze bekleding voor een nog nettere afwerking. U kunt deze zithoek ook gebruiken als extra slaapplaats. Middenin de keuken met hier tegenover de badkamer. Voorin de grote dinette waar u met wel 6 personen kunt tafelen of snel en eenvoudig kunt ombouwen tot enkele bedden of zelfs een kingsize bed!

Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft kunt u gratis gebruik maken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot medio maart bij ons blijven staan zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te zoeken. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.

Indeling

Voorzijde Dinette welke u kunt ombouwen tot extra bed.
Midden Keuken met daar tegenover de badkamer en hangkast.
Achter Dinette waarvan u eenvoudig enkele bedden of een kingsize bed kunt vormen.

Eigenschappen van Caravan

  • 1 jaar BOVAG garantie
  • Boiler
  • Cassetteluifel Thule incl. LED-strip
  • Fietsendrager voor Thule kantelbaar max 50 kg
  • Gratis buitenstalling, vraag naar de voorwaarden
  • Hordeur
  • Licht metalen sportvelgen
  • LxBxH Caravan 579 x 210 x 224 cm
  • Mover Truma volautomaat
  • Serviceluik
  • accu voor eigen stroom

Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.

Naar verwachte caravans

Bent u specifiek op zoek naar een bepaald model van de caravan of camper? Meld u dan eenvoudig aan en u wordt automatisch op de hoogte gehouden van ons actuele aanbod!

Aanmelden